نویسندگان محترم می توانند مقاله خود را  در حداقل 4 و حداکثر 6 صفحه و صرفاً در قالب زیر با استفاده از نرم افزار لاتک تهیه و ارسال نمایند. 

 English Template

 توجه: از آنجایی که مقالات پژوهشی پذیرفته شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام بارگزاری می شوند و طبق مذاکرات صورت گرفته با سردبیران مجلات منتخب مقالات برای بررسی امکان چاپ ارسال خواهند شد، لذا رعایت نکات زیر ضروری است:

  • ارسال نسخه پی دی اف مقاله ضروری است؛ ترجیحاً ابتدا نسخه پی دی اف (در قالب سمینار) را ارسال و پس از پذیرش و انجام اصلاحات مورد نیاز نسخه تک مقاله را همراه با سایر فایل های تکمیلی (در صورت وجود) ارسال نمایید.
  • نویسندگان محترم قبل از ارسال مقاله کامل، لازم است مقاله خود را از طریق سامانه های معتبر مشابهت یابی نمایند و گزارش آن را همراه با مقاله ارسال نمایند. 
  • بنابر تصمیم کمیته علمی سمینار مقالات پژوهشی با حداکثر 60 درصد مشابهت قابل پذیرش هستند.
  • میزان مشابهت آن دسته از مقالات پژوهشی پذیرفته شده که نویسندگان آنها متمایل به ارسال مقاله خود برای بررسی و امکان چاپ در مجلات منتخب می باشند، حداکثر 40 درصد می باشد.
  • در صورتی که تمایل دارید مقاله شما پس از پذیرش و ارائه در مجلات منتخب مورد بررسی برای چاپ قرار بگیرد در قسمت "ارسال و پیگیری مقاله ---> ورود مشخصات مقاله ---> انتشار در نشریه علمی" گزینه "موافق انتشار در نشریه علمی هستم" را به حالت "بلی" تغییر دهید.   

 لطفا قبل از ارسال مقاله نسبت به ثبت نام در وب سایت سمینار اقدام نمایید. برای این منظور از قسمت "عضویت" در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی، مراحل ثبت نام را تکمیل نموده،  سپس به صفحه شخصی وارد شده و از قسمت "ارسال و پیگیری مقاله" نسبت به تکمیل فرایند ارسال مقاله اقدام نمایید.

لطفا فایل مقاله را به صورت familyname_SAL2022 ذخیره و ارسال نمایید. توجه داشته باشید که familyname نویسنده مسئول مقاله است که از طریق سایت سمینار اقدام به ارسال مقاله می نماید.